Contacte

Unitat d'Assaigs Clínics:

Ubicacio_URC

Hospital Sant Joan de Déu Barcelona
Pg. Sant Joan de Déu, 2, Edifici Consultes Externes, 0a planta
08950 Esplugues de Llobregat (Barcelona)

Coordinació de la Unitat d'Assaigs Clínics:

Joana Claverol
jclaverol@fsjd.org coordinador.URC@fsjd.org
Tel: +34 93 6009733 Mòbil: +34 610 581 429
Fax:+34 93 6009768

Gestió econòmica de la Unitat:

Rosa Morales
rmorales@fsjd.org Tel.: +34 93 6009733 Fax: +34 93 6009768

Cap de projectes:

Ainhoa Andueza
aandueza@fsjd.org Tel.: +34 93 6009733 Fax: +34 93 6009768

Administratiu:

Jose Luis Segura
jsegurap@fsjd.org Tel.: +34 93 6009733 Fax: +34 93 6009768

Infermeres de recerca:

Sandra Lopez
lopezm@sjdhospitalbarcelona.org
Telf.:+34 610 590 886 - Fax: +34 93 600 97 68

Carolina Estepa
cestepa@hsjdbcn.org
Telf.:+34 661 555 778 - Fax: +34 93 600 97 68

Laura Solé
lsole@fsjd.org
Telf.: +34 661 555 793 - Fax: +34 93 600 97 68

Cristina Llanos
cllanosp@hsjdbcn.org
Telf.:+34 610 581 163 Fax: +34 93 600 97 68

Marta Sanchez
msanchez@fsjd.org
Telf.:+34 673 918 086 Fax: +34 93 600 97 68

Mª Carmen Molero
mmoleros@hsjdbcn.org
Telf.:+34 610 582 595 Fax: +34 93 600 97 68

Elisenda Sans
esans@fsjd.org
Telf.:+34 673 145 082 Fax: +34 93 600 97 68

Suport metodològic i estadístic:

Daniel Cuadras
dcuadras@fsjd.org
Telf.:+34 93 640 63 50 Ext 12544
Fax: +34 93 556 96 74
Per a + info click aquí.